Afslag veiling
Uw product iedere seconde voordeliger!
Wij hebben weer iets nieuws. Dit is de eerste online veiling bij afslag van Nederland. Een veiling waarbij het product iedere seconde voordeliger wordt.. Tot het moment dat iemand het koopt.. Bied zo laat mogelijk.. Maar pas op! Voor u het weet bent u te laat.
Offerte aanvragen
Techniek
HTML5, SASS, Bootstrap, PHP5.6, Phalcon, jQuery, Socket.io & Node.JS
Team
Daniel, Leon, Ronnie, Jeffrey en Rene
Taken
97 taken uitgevoerd
Tijd
10+ uur management, 30+ uur ontwerpen, 120+ uur ontwikkelen
Functionaliteit
Het bieden op toonaangevende producten binnen bepaalde tijd
Inkomsten
De verkoop van toonaangevende producten
Veiling bij afslag beginnen
Van concept tot realisatie betrokken
De strategie van Kortingveiling is de horizon op het gebied van online veilen te verbreden. Deze nieuwe horizon was inspiratie voor onze webdesigners om ons toonaangevende veilingplatform verder uit te breiden. Een nieuw algoritme dat het verloop van de veiling bepaald, een nieuwe biedstrategie waarmee producten met een druk op de knop gekocht worden en wat dacht u van een totaal nieuwe biedrobot.
images/port/kortingveiling/Mockup-Responsive-1.jpg
Afslag veiling laten maken
Gebaseerd op ons eigen SiteCMS
Een afslag veiling opzetten, de looptijd bepalen en prachtige afbeeldingen toevoegen? Dat doet opdrachtgever allemaal zelf. Een volledige geautomatiseerde backoffice, een strakke administratie inclusief facturatie en een systeem waarmee alle veilingen eenvoudig gemonitord worden. Opdrachtgever krijgt met SiteCMS de volledige regie.
Eigen afslag veiling opzetten?
Wij begeleiden u!
U wilt een eigen afslag veiling starten? Kom eens vrijblijvend sparren bij ons op kantoor. Wij hebben ervaring en denken graag met u mee. Nooit eerder was een afslag veiling laten maken zo eenvoudig. Liever een centenveiling (vaak ook pennyauction, bied website of puntveiling genoemd), opbied veiling of topdeal website laten maken? Ook dat behoort tot de oneindige mogelijkheden!